بهترین دبیر ریاضی کنکور

در این مقاله به معرفی بهترین دبیر ریاضی کنکور می پردازیم. ریاضی درس مهم و دشواریه و اکثر دانش آموزها در ریاضی نیاز به دبیر دارن. اگر در شهر خودتون به کلاس حضوری باکیفیت خوب دسترسی دارید از همون استفاده کنید. زیرا کلاس حضوری که در اون فرصت پرسش و پاسخ وجود داره نسبت به کلاس آنلاین ارجحیت داره.

اما اگر به دبیر خوب دسترسی ندارید نگران نباشید. میتونید از کلاس های آنلاین باکیفیت استفاده کنید. ما در این مقاله به معرفی 5 گزینه به عنوان بهترین دبیر ریاضی کنکور می پردازیم و نقاط ضعف و قوت اونها رو بررسی می کنیم.

معین کرمی خوبه؟

معین کرمی
 • موسسه: آلفا کنکور
 • پایه: دهم / یازدهم / دوازدهم
 • هزینه کلاس سالیانه: 1600 برای دهمی ها / 1800 برای یازدهمی ها / 2400 برای دوازدهمی ها
 • انواع کلاس ها: سالیانه / پیشرفته / نکته و تست / تست و نکته

مزیت بزرگ آقای کرمی این هستش که ریاضی رو از صفرترین حالت ممکن از و متوسطه اول تدریس میکنن و پله به پله پیش میرن تا برای همه دانش آموزها قابل درک باشه. پس اگر ریاضیتون از اول نقص داشته میتونید از کلاس های آقای کرمی استفاده کنید.

ریاضی رو برای هر 3 پایه به صورت مجزا تدریس میکنن و تمامی دانش آموزها میتونن از کلاس هاشون استفاده کنن.

هر سال در فاصله 4،5 ماه مونده به کنکور 2 نوع کلاس دیگه هم برگزار میکنن:

 • کلاس های شروع از صفر: که در چند ماه میتونن یه دانش آموز رو از درصد صفر به 50 برسونن.
 • کلاس های سطح بالا: برای دانش آموزایی که در طول سال خوب کار کردن و میخوان به درصدهای بالاتر برسن. تست هایی که در این کلاس حل میشه، سطح بالا هستن و برای دانش آموز ضعیف مناسب نیستن.

آرین حیدری خوبه؟

آریان حیدری
 • موسسه: کلاسینو
 • پایه: دوازدهم و پشت کنکوری
 • هزینه کلاس سالیانه: 1900
 • انواع کلاس ها: سالیانه / جاست تست/ نکته و تست 

اگر پایه ریاضی بدی دارید و دبیرهای مختلفی رو هم امتحان کردید اما به این نتیجه رسیدید که در ریاضی استعداد ندارید، بهتره که برید سراغ آقای حیدری. سبک تدریسشون جالب و منحصر به فرده و همین باعث شده که خیلی از دانش آموزهایی که با ریاضی میونه خوبی ندارن، با کمک این دبیر نتیجه بگیرن.

اما آریان حیدری نقص هایی در کارش هم داره. یکی اینکه کلاس هاش حاشیه زیاد داره و سر کلاسش در مورد موضوعات مختلف صحبت میکنه که هم وقت دانش آموز تلف میشه و هم اینکه خیلیا رو درگیر حاشیه میکنه و تمرکز رو از دانش آموز می گیره.

مشکل بعدی اینه که بعضی وقتا بیش از حد به ترفند و راه میانبر می پردازه و همین باعث میشه که دانش آموزا ریاضی رو به طور واقعی درک نکنن. پس اگر دانش آموزی هستید که میخواید ریاضی رو خوب درک کنید و ازش لذت ببرید احتمالا از تدریس آقای حیدری خیلی خوشتون نیاد.

غیر از کلاس های سالیانه، 2 نوع کلاس دیگه هم برگزار می کنند:

 • کلاس های جاست تست: در طول سال و همراه با کلاس سالیانه برگزار میشه . در کلاس های جاست تست، آموزشی داده نمیشه و فقط تست های آزمون های آزمایشی مختلف رو حل میکنن. 
 • کلاس نکته و تست: که در ماه های آخر (اردیبهشت و خرداد) برگزار میشه و در 2 ماه مباحث مختلف رو براتون دسته بندی و جمع بندی میکنه. 

فحاشی آرین حیدری

چند سال پیش یک ویسی از آقای حیدری پخش شد که در سر یکی از کلاس های حضوریشون در حال فحاشی و به کاربردن الفاظ رکیک به دانش آموزان بود. هر چند که آقای حیدری بعدا در مصاحبه هاشون بابت این رفتارش از دانش آموزا عذرخواهی کرد و دلیل اون رو عصبانی شدن بیش از حد عنوان کرد.

مهدی عزیزی ریاضی ماز

بهترین دبیر ریاضی کنکور
 • موسسه: ماز
 • پایه: دوازدهم و پشت کنکوری ها
 • هزینه کلاس سالیانه: 1350
 • انواع کلاس ها: سالیانه / تست طلایی/ نکته و تست / همایش

لحن بیان بسیار قوی و واضحی دارن که باعث میشه کلاس هاشون جذاب بشه. مطالب رو در ابتدا به زبان ساده توضیح میدن و بعدش تست های زیادی رو برای هر مبحث حل میکنن تا مطلب برای دانش آموز جا بیفته.

در طول سال کلاس های تست طلایی رو برگزار می کنن که در اون تست های با سطح دشوار رو حل میکنن که برای دانش آموزهای قوی چالش برانگیز هستش.

طراح بسیار خوبی هم هستن و نمونه تست های ایشون رو میتونید در آزمون های سالیانه موسسه ماز ببینید و حل کنید.

در پایان هر سال هم همایش های جمعبندی رو به صورت حضوری در شهر مشهد برگزار میکنن.

مهرداد عباسپور دبیر ریاضی ریاضی موسسه هدف چطوره؟

مهرداد عباسپور
 • موسسه: هدف کنکور
 • پایه: دوازدهم و پشت کنکوری ها
 • هزینه کلاس سالیانه: 3250
 • انواع کلاس ها: سالیانه / نکته و تست 

طراح آزمون های فورتیک و یکی از باسوادترین دبیرهای ریاضی در ایران هستن. در سال 1372 تونستن مدال طلای المپیاد جهانی ریاضی رو کسب کنن. جالبه بدونید که در دوره بعدی خانم مریم میرزاخانی نابغه ریاضی جهان مدال طلا رو کسب کردن.

تسلط بسیار زیادی روی ریاضی رو دارن و سعی میکنن که دانش آموزها رو کاملا با مفهوم ریاضی آشنا کنن و ریاضی رو از پایه و اساس تدریس می کنن.

سرعت تدریشون بالاس و همین سبب میشه که حجم و تایم کلاس هاشون از دبیرهای دیگه کمتر باشه. 

دبیر بسیار باشخصیت و بدون حاشیه ای هستن و در کلاس هاشون تایم تلف شده ندارن.

یک کتاب هم به اسم ریاضی پرگار تدوین کرده ان که بسیار فوق العاده س. اگر از کلاس های ایشون استفاده می کنید سعی کنید کتابشون رو هم تهیه کنید تا از تست های خوبشون بتونید استفاده کنید.

فرشاد حسن زاده دبیر ریاضی در ارومیه و تبریز

فرشاد حسن زاده
 • موسسه: اپیزرو / علم برتر
 • پایه: دهم / یازدهم / دوازدهم
 • هزینه کلاس سالیانه: دهم 920 / یازدهم 920 / دوازدهم 1920
 • انواع کلاس ها: سالیانه / کارگاه ها

از طراحان خوب آزمون های آزمایشی کشور قلمچی، ماز و … هستن که احتمالا به سوالات دشوار ایشون در آزمون ها برخورد کردید. کلا سطح تدریس بالایی دارن و برای دانش آموزهایی مناسبن که ریاضیشون در حد متوسط و خوب هستش و به دنبال درصدهای بیشتر از 70 درصدن.

سعی میکنن که در تدریس هاشون از روش های جالب و خوبی مثل آموزش رسم نمودارها و … استفاده کنن تا دانش آموز بتونه سوال رو از راه های مختلفی حل کنه.

کلاس های حضوری ایشون در شهر ارومیه و تبریز برگزار میشن.

یکی از نواقص ایشون هم پرداختن بیش از حد به سایر دبیرها و موسسات هستش و  که باعث میشه دانش آموزا وارد مسائل حاشیه ای بشن.

انتخاب بهترین معلم ریاضی کنکور تجربی

 

این 5 دبیر جزو بهترین دبیرهای ریاضی در کشور هستن و هر کدوم نقاط ضعف و قوت مخصوص به خودشون رو دارن. اگر به دنبال یک دبیر خوب هستید توضیحات مربوط به هر استاد و یک بخش از تدریشون رو ببینید و مطابق با سلیقه تون یکی رو انتخاب کنید.

شما هم اگر تدریس این اساتید رو دید و یا اینکه دبیر خوب دیگه ای رو میشناسید، خوشحال میشیم که در کامنت ها نظرتون رو بهمون بگید.

بهترین دبیر زیست
دبیرها
بهزاد خادمی

بهترین دبیر زیست

بهترین دبیر زیست دبیر زیست کی خوبه؟ عظیمی یا فرهمندنیا؟ همدانی یا عظیمی؟ در این مقاله به معرفی بهترین دبیر زیست کنکور در کشور می

ادامه مطلب »
روش مطالعه ریاضی یازدهم
روش‌های مطالعه
بهزاد خادمی

روش مطالعه ریاضی

روش مطالعه ریاضی یازدهم در این مقاله به آموزش روش مطالعه ریاضی یازدهم می پردازیم. سرفصل ها و مباحث ریاضی یازدهم چیا هستن؟ پیش نیاز

ادامه مطلب »
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x